Euforia Festival 2018 in  at Boszkowo-Letnisko on Saturday, July 7th, 2018

Euforia Festival 2018 in at Boszkowo-Letnisko on Saturday, July 7th, 2018

Euforia Festival to jeden z najstarszych polskich festiwal, który corocznie zyskuje nowych zwolenników.

Dla tysięcy klubowiczów jest to obowiązkowa data w kalendarzu letnich eventów i kolejny Euforyczny weekend nad przepięknym jeziorem!

Podczas edycji ’17 ogłosiliśmy historyczny sold out! Na tegoroczną edycję postawiliśmy sobie jasny cel – ogłosić wyprzedanie imprezy na długo przed imprezą. Czy to się uda? Mamy nadzieję, że tak, a pomoże nam w tym wspaniały lineup!

Jest nim nie wątpliwie reprezentacja wytwórni Anjunabeats, która przez wielu z nas jest uznawana za prawdziwą kuźnię największych talentów muzyki Trance. Wspierać ich będzie jedno z najbardziej gorących nazwisk sceny psy-trance, oraz mocny skład polskich artystów/rezydentów Euforia Festival.

Wspaniała muzyka serwowana przez naszych Artystów to idealne dopełnienie malowniczego i urokliwego miejsca, jakim jest niewątpliwie plaża przy jeziorze Dominickim w Boszkowie.
Piękne jezioro, plaża, słońce, euforia odczuwalna w powietrzu, tysiące uśmiechniętych twarzy, a w uszach mnóstwo cudownych dźwięków – my już to czujemy, a Wy?

Nie może Was z nami zabraknąć w ten wyjątkowy weekend, muzyczny weekend w Boszkowie!!

“Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu”
_________________________________

Tej nocy zagrają dla Was:

▫️ Above & Beyond
▫️ Gabriel & Dresden
▫️ Neelix
▫️ Seven Lions
▫️ Nitrous Oxide / N2O
▫️ DJ ALEX
▫️ onTune
▫️ Blue Silence
▫️ Kros
_________________________________

Zamów bilet już dziś na www.euforia.wlotki.pl !!

Jak co roku do sprzedaży trafią, w kilku pulach, bilety w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku, które możecie nabyć na www.euforia.wlotki.pl oraz na naszej stronie www!
Tradycyjne papierowe bilety będą dostępne na późniejszym etapie sprzedaży w salonach empik na terenie całej Polski.

W tym roku wychodzimy do Was z kolejną nowinką, a mowa tutaj o kolekcjonerskich wersjach biletów w formie plastikowej karty, obrandowanej motywem przewodnim tegorocznej edycji Euforia Festival. Wraz z smyczką tworzą nietuzinkową pamiątkę z wizyty na naszym festiwalu!

Dopłata do wersji kolekcjonerskiej biletu to tylko 15 zł + 8 zł (koszty wysyłki).
_________________________________

Euforia Festival 2017 Aftermovie:
https://goo.gl/1hh77Z

“Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu”

#EuforiaFamily #EuforiaBookings #tranceformations2018 #wroclaw #backforth4 #trance #torun #trancefamily #euforiafestival2018 #boszkowo

Source: Euforia Festival 2018

Summary
Event
Euforia Festival 2018 in at Boszkowo-Letnisko on Saturday, July 7th, 2018
Location
Boszkowo-Letnisko,
Starting on
2018-07-07
Ending on
2018-07-08
Description
Euforia Festival to jeden z najstarszych polskich festiwal, który corocznie zyskuje nowych zwolenników. Dla tysięcy klubowiczów jest to obowiązkowa data w kalendarzu letnich eventów i kolejny Euforyczny weekend nad przepięknym jeziorem! Podczas edycji '17 ogłosiliśmy historyczny sold out! Na tegoroczną edycję postawiliśmy sobie jasny cel - ogłosić wyprzedanie imprezy na długo przed imprezą. Czy to się uda? Mamy nadzieję, że tak, a pomoże nam w tym wspaniały lineup! Jest nim nie wątpliwie reprezentacja wytwórni Anjunabeats, która przez wielu z nas jest uznawana za prawdziwą kuźnię największych talentów muzyki Trance. Wspierać ich będzie jedno z najbardziej gorących nazwisk sceny psy-trance, oraz mocny skład polskich artystów/rezydentów Euforia Festival. Wspaniała muzyka serwowana przez naszych Artystów to idealne dopełnienie malowniczego i urokliwego miejsca, jakim jest niewątpliwie plaża przy jeziorze Dominickim w Boszkowie. Piękne jezioro, plaża, słońce, euforia odczuwalna w powietrzu, tysiące uśmiechniętych twarzy, a w uszach mnóstwo cudownych dźwięków - my już to czujemy, a Wy? Nie może Was z nami zabraknąć w ten wyjątkowy weekend, muzyczny weekend w Boszkowie!! "Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu" _________________________________ Tej nocy zagrają dla Was: ▫️ Above & Beyond ▫️ Gabriel & Dresden ▫️ Neelix ▫️ Seven Lions ▫️ Nitrous Oxide / N2O ▫️ DJ ALEX ▫️ onTune ▫️ Blue Silence ▫️ Kros _________________________________ Zamów bilet już dziś na www.euforia.wlotki.pl !! Jak co roku do sprzedaży trafią, w kilku pulach, bilety w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku, które możecie nabyć na www.euforia.wlotki.pl oraz na naszej stronie www! Tradycyjne papierowe bilety będą dostępne na późniejszym etapie sprzedaży w salonach empik na terenie całej Polski. W tym roku wychodzimy do Was z kolejną nowinką, a mowa tutaj o kolekcjonerskich wersjach biletów w formie plastikowej karty, obrandowanej motywem przewodnim tegorocznej edycji Euforia Festival. Wraz z smyczką tworzą nietuzinkową pamiątkę z wizyty na naszym festiwalu! Dopłata do wersji kolekcjonerskiej biletu to tylko 15 zł + 8 zł (koszty wysyłki). _________________________________ Euforia Festival 2017 Aftermovie: https://goo.gl/1hh77Z "Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu" #EuforiaFamily #EuforiaBookings #tranceformations2018 #wroclaw #backforth4 #trance #torun #trancefamily #euforiafestival2018 #boszkowo
CATEGORIES
Share This